Bi Gri Dükkan Store&Coffee,
Mağazacılık sektöründeki 10 yıllık deneyimini samimiyetle birleştirerek kendi markasını yaratmak isteyen Hatice Bektaş’ın projesi olarak 2016’da ortaya çıktı.

Müşterilerinin kahvelerini yudumladıkları sıcak bir ortamda alışveriş yapmasını sağlayan Bi Gri Dükkan, bulunduğu bölgede kısa sürede tanınmış ve fark yaratmış; modanın nabzını tutan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle yakaladığı başarıyı web sitesine taşıyarak daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemiştir.

Zamanla yarışırken modadan uzak kalmamanız için ; günün her saatine uygun kıyafet ve aksesuarları perakende sektöründe deneyimli ekibimizle sizin için seçip kombinliyor ve butiğimizle eş zamanlı olarak web sitemizde beğeninize sunuyoruz.

Her hafta yenilenen koleksiyonumuz  ile stil sahibi, modayı takip eden, kıyafeti ile kendini ifade etmeyi seven, çalışan, okuyan, gezen, aktif, tüm kadınlara ve küçük kız kardeşlerimize özel kıyafetler ve kıyafetlerini tamamlayabilecekleri aksesuarlar ile önce Bursa'da açılan mağazamızda sonra da web sitemiz aracılığı ile 2016 yılında beri hizmet veriyoruz.
Giydiğinizde kendinizi iyi ve rahat hissedebileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri sitemizde bulabilirsiniz. Arkadaş toplantılarınızda, özel günlerinizde, ya da evde giydiğiniz tüm giysilerinizde yanınızda olmayı çok sevdik ve bu bağı korumak için müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir. Sizlere daha iyi hizmet vermek için teknolejiden de faydalanarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Güvenli alışveriş sizler için en dikkat ettiğimiz konulardandır.
Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişinizi bekletmede AYNI GÜN KARGOya teslim ediyoruz küpe hediyeniz ile beraber.  Hızlı kargo konusunda iddialıyız. 
Bize her zaman eleştiri ya da öneride bulunabilirsiniz, bizi tercih ettiğiniz şimdiden teşekkür ederiz. 
 

Keyifli alışverişler dileriz.

Bi Gri Dükkan Ekibi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR